Evden Eve Nakliyat

Hayatımızın her döneminde evden eve nakliyat hizmeti almaya gereksinim duyarız. Evden eve taşıma, gereksinim sebebi ile adres değişikliği maksadı ile ilgili kurumlardan destek alarak evde bulunan eşyaların yeni adrese taşınması sürecidir. Evlerinizde olan tüm eşyaların toparlanması, paketlenerek muhafaza edilmesi, araç ile taşınıp yeni alanlarına konumlandırılması faaliyetlerini içerir. Firmamız evden eve nakliyat tavsiye firmalar arasında yer almaktan mutluluk duymaktadır. Sizlerde evden eve taşıma tavsiye firmamızı seçerek en iyi evden eve nakliye hizmetini uygun nakliyat fiyata taşıttıra bilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

evden eve nakliyat

Evden eve nakliye, ev eşyalarının yeni eve transfer edilmesinde, ev veya ofis eşyalarının ziyan görmesini engelleyici tedbirlerle birlikte, deneyimli elemanlar tarafından de montaj ve montaj işlemlerinin de gerçekleştirildiği profesyonel bir nakliyat düzenidir.

Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Evden Eve Taşımacılık sadece ev veya ofis eşyalarının taşınması manasında icra edilebileceği gibi, taşınacağınız evde eşya düzeninin tam olarak sağlanması biçiminde de gerçekleştirilebilmektedir. Evde bulunan eşyaların zarara karşı korunması amacıyla, bulundukları durumda parçalarına ayırma işlemleri ve sarma işlemleri yapılarak başka bir eve taşınması ile yeniden kurulmaları ve kullanılmaya hazırlıklı hale getirilmesi süreçleri evden eve taşımacılık hizmetlerinin merkezini meydana getirmektedir. Taşınma işleminin en önemli bölümü ve unsuru konumuna gelen evden eve nakliye, mesleğinin hakikaten ustası bir ekip tarafından yerine getirilmediği durumda hiç de şakaya gelmeyen ve çözümü mümkün olmayan zorluklara yol açabilmektedir. Eşya ve yüklerinizi taşımaları için emanet ettiğiniz firmanın, alanında ustalaşmış ve deneyimli bir personeli, kapalı ve çelik kasalı evden eve taşıma kamyonları ve güçlü kurumsal altyapısı ile itimat edilen bir firma olması zaruridir.

Evden eve taşımacılık kapsamında öncelikle ehemmiyet atfedilmesi gereken husus ambalajlamadır. Nakilleri yapılacak mobilya, teçhizat ve evlerinizde bulunan eşyaların, kullanım alanlarına göre belirtilen çeşitli ambalaj malzemeleriyle paketlenerek nakliye için uygun duruma getirilmeleri fazlasıyla ehemmiyetlidir. Kaliteli ve yetkin bir destek ile sıkıntısız bir taşınma gerçekleşecektir. Evden eve taşımacılık ne demektir? sorusunu bir çok kişi sormakta ve bu deyimin sadece taşınma anlamıyla düşünülmesi de yetersiz bir bilgi şeklinde kabul edilmektedir. Ev taşıma aşamasında direkt olarak eyleme geçmeden evvel, çok iyi bir programlama programı yapılmalıdır.

Evden Eve Nakliyat İşlemleri

Ekspertiz;
Bize evden eve nakliye ihtiyacınızı belirten talebinizi ilettikten sonra dilerseniz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ekspertiz incelemesinde konu olan unsurlar;

  • Eşyaların kaplayacağı alan ve ağırlık hesaplanarak hangi boyut ve tonajda araçla taşıma yapılması gerektiği,
  • Eşyaların çeşitleri ve paketlemede kullanılacak ambalaj malzemeleri,
  • Küçük eşyalar, mutfak malzemeleri ve kırılacakların yerleştirileceği koli sayısı,
  • Taşıma işlemi için gerekli personel sayısı,
  • Asansör ihtiyacı ve çeşidi,
  • Bina ile aracın yanaşabileceği konumun mesafesi,
  • Taşıma öncesi ve sonrası ek talepler.

Sigorta;

Eşya taşımanın en önemli unsurlarından biri olan güven konusunda her ne kadar sorun yoksa da, oluşabilecek herhangi bir zarar durumunda mağduriyetinizin önüne geçme adına eşyalarınızı sigortalıyoruz. Evden eve taşıma hizmetlerinde en önem verdiğimiz husus elbette paketlemedir. Eşyalar taşınırken, vurulma, çizilme ve kırılma gibi zararların önüne geçmede en koruyucu unsur olan paketleme, Kaya nakliyat uzman personelleri tarafından dikkatlice yapılmaktadır.

Demonte ve Montaj:
Evden eve nakliyat hizmetimizde belirleyici unsurlardan biri de de monte ve montajdır. Bu kapsamda mobilya ve beyaz eşyalarınızın tarafımızdan de montesi ve yeni adreste montajı yapılır. De monte (Söküm), eşyaların uzman personel tarafından gerekli aletler kullanılarak bölümlerine ayrılması işlemidir. Monte (Montaj / Kurulum), eşyalarınızın yeni adreslerinde, yine uzman bir personel tarafından tekrar birleştirilerek eski haline getirilmesi işlemidir. De monte ve Montaj işlemi, sadece konusunda uzman ve deneyim sahibi bir usta tarafından yapılmak zorundadır. Aksi taktirde de monte ve montaj, bir avantaj olmaktan çıkar ve eşyaların zarar görmesi ile sonuçlanabilir. Daha da ötesi tamirine ve bir daha kullanılabilmesine imkan bile kalmayacağı bir hale bile gelebilir.

Paketleme ve Ambalaj:

Eşyalarınızın nakli sırasında hasar almaması için uygun olan ambalaj malzemeleri ile ambalajlanması gerekmektedir. Kaya Nakliyat firmamız, eşyalarınıza uygun ve mukavemeti yüksek olan ambalaj malzemeleri ile ambalajlayarak eşya hasar oranını minimize ederek taşımaktadır. Böylelikle eşyalarınız daha sağlıklı taşınmış olacaktır.

Eşya Yerleştirme:
Yeni adreste talep ettiğiniz taktirde bayan personellerimiz tarafından eşyalarınızın yerleştirme işlemi yapılmaktadır.

Mutfak dolapları ve kırılacak eşyaların, çekmece içlerinin, elbiselerin, vitrin içlerinin ve kolilerin yerleştirmesi zaman alır ve zahmetlidir diye düşünmenize, firmamızın sunduğu bu avantaj sayesinde hiç gerek olmamaktadır.

Evden eve nakliyat firmaları eşya yerleştirme deyince mobilya ve beyaz eşyaları yeni evde konumlarına yerleştirme şeklinde anlamakta ve bu hizmet çerçevesinde daha ötesini yapmamaktadır.

Ancak Kaya nakliyat , zaman içerisinde müşteri ihtiyaçlarının çeşitlilik göstermesi ve firma inovasyon prensibi çerçevesinde hizmet yelpazesini genişletmiş, bayan elemanları da istihdam ederek, müşterilerinin taşınma sonrası zahmetlerini de hafifletme amacıyla eşya yerleştirme hizmeti de vermeye başlamıştır. Evden eve nakliye ve diğer nakliyat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi iletişim sayfamızda yer alan iletişim numaralarımızdan alabilirsiniz.

evden eve nakliyat firması

 Evden eve hizmetindeki çalışmalarımız, sizlerin kafasındaki soru işaretlerini silip atacaktır. Yapılması gereken bütün işlemler özenle yapılır. Eşyalarınız doğru zamanda, doğru araçla ve tecrübeli personellere emanettir. Kaya nakliyat sizlerin memnuniyeti için tüm detayları düşünmektedir. Ekiplerimiz eşyalarınızı değerinde sigortalatır. Bununla beraber montaj ve demontajından sorumludur. Kaya nakliyat ekiplerince eşyalarınızın özenle paketlemesi yapılır. Doğru sıralamayla kamyona yüklenir.

Eğer binanız eşyaların indirilmesine ya da çıkarılmasına elverişli değilse Kaya nakliyat asansörlü taşıma yöntemini kullanacaktır. Eşyalarınız teslim noktasında sizlerin karar verdiği şekilde yerleştirilir. Sizlere sadece keyifle yeni hayatınıza başlamak kalır.