NAKLİYAT

İstanbul Sakarya Arası Nakliyat Ambarı

İstanbul Sakarya Nakliye Ambarı

İstanbul’dan Sakarya iline taşımacılık ve ambar hizmeti ile insanların taşıma taleplerini gerçekleştirmekte olan firmamız 1995 senesinde kurulmuştur. Ambar ve taşımacılık hizmeti sunan firmaların sayısı gün geçtikçe yükseliş göstermektedir.  İstanbul Sakarya arası nakliyat ambarı firması olarak en uygun taşıma fiyatları ile nakliye ve ambar ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Yıllardır Sakarya’ya yük ve eşya nakliye, ambar nakliyeciliği, parsiyel nakliyat hizmeti veren güvenilir firmayız. Müşteri memnuniyetini misyon edinmiş kaya nakliyat firmamız, yıllardır kazandığı müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik ile ambar nakliyat firmaları aralarında öncü firmalar arasında yer almaktadır.

istanbul sakarya ambarı

İstanbul Sakarya Nakliye

Evden eve taşımacılık, ofis büro taşımacılık , kurumsal taşımacılık, yük ve eşya taşımacılığı ve diğer nakliyat hizmetleri için profesyonel kadro ve geniş araç parkuru ile hizmette sınır tanımayan firmamız hizmetlerini problemsiz gerçekleştirmektedir.. İstanbul Sakarya arası nakliyat ambarı hizmeti taleplerine uygun araç Filosundaki en ideal olan taşıma aracı ile ürün nakliyatını gerçekleştirmektedir. Nakliye aracının uygunluk kontrolü yük ve eşyalarınızın teknik fonksiyonları ile belirlenmektedir. Bu özellikler neler açıklayalım.

Ürünlerin;

  • Yüksekliği
  • Ağırlığı
  • Uzunluğu
  • Genişliği ve hacmi

Gibi teknik bilgiler ile taşıma araç parkurundaki TIR, kamyon, kamyonet ve panelvan taşımacılık araçları içerisinde ürünlere en ideal kasa ölçüsü olan araç tercih edilir. Tüm donanım ve ekipmanlara sahip taşıma araç filosuyla hizmete hazır bekleyen profesyonel kadromuz sizlerin firmamıza taşıma bildirimlerini beklemektedir. Evden eve taşımacılık hizmetinde ev eşyalarını özenli şekilde paketlemesini yapmaktadır. Eşyaların önem ve değerini bilerek taşıyan firmamız müşterilerini asla mahçup etmemektedir. Kuru yük taşımacılığı, eşya taşımacılığı ve diğer ürün taşımacılığı hizmetlerinde başarılı sonuçlar ortaya çıkaran İstanbul Sakarya nakliyat firmamız müşteri istek ve doğrultuları dışına çıkmadan hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Lojistik destek sağlayarak hem ambar hem de nakliyat hizmetlerinde müşterilerinin taleplerini sorunsuz gerçekleştirmektedir.  

İstanbul Sakarya Ambarı

Taşınmaya karar verdiniz ve tarihi belirlediniz. Bu aşamadan sonra şehirlerarası nakliyat şirketi araştırması yaparken bazı kriterlere dikkat etmeniz, hasarsız ve güvenilir hizmet almanız için bir hayli önemlidir. Şehirler arası nakliyat şirketi seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri şöyle sıralayabiliriz:
Nakliyat işletmesinin kurumsal bir kimliğe sahip olmasına ve geçmiş çalışmalarına dair sunmuş olduğu referanslarına önem verilmelidir.
Nakliyat firması kesin fiyat bilgisi vermeden önce doğru planlama için ekspertiz hizmeti sağlamalıdır. Aksi halde eşyanız az olsa da yüksek meblağlar ödemek mecburiyetinde kalabilirsiniz.
Hasarsız taşınma için işletmenin önceden şehirlerarası taşımacılık hizmeti verdiğinden emin olmalısınız.
Firmanın şehirlerarası taşımacılık yapabilmesi için yetki sertifikasının olması zorunludur. Firmanın güvenilir olduğunu gösterir bu belgeyi görmek istediğinizi muhakkak belirtmelisiniz.

istanbul sakarya arası nakliyat ambarı

Kaya Nakliyat, geçmişten bu güne vermiş olduğu sayısız hizmet sonucunda tecrübe kazanmış, bu tecrübelerden yola çıkarak sunmuş olduğu hizmet niteliğini Avrupa standartlarına yükseltmiştir. Taşınacak eşyaların kırılıp, çizilmemesi için özel paketleme malzemeleri kullanan firmamız, ev, ofis banka, fuar ve İstanbul Sakarya parça eşya taşıma konusunda uzman hizmet sunmayı amaçlamıştır. Şehirler arası taşımacılığın güven veren nakliyat şirketleri aracılığı ile yapılmasının maddi ve manevi anlamda olumlu sonuçlar doğuracağını unutmayınız. İstanbul Sakarya Şehirler arası parsiyel nakliyat, Şehirler arası taşımacılık, Ambar, Evden eve taşımacılık, Parça Yük Taşıma, Ağır Nakliyat hizmetleri sunmakta olan Sakarya nakliye firması olarak ucuz ve nitelikli taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Sakarya Nakliyat Hizmeti

İstanbul Sakarya nakliyat firmaları aralarında işini en iyi yapan uzman kadromuz içerisinde;

Mobilya ustası: Mobilyaların demonte ve monte işlemlerinden sorumludur. Gardolap, şifonyer ve diğer özel ölçü dolapları demonte haline getirerek, tekrardan yeni adreste kurulumlarını gerçekleştirilir.

Paketleme personeli: Birincil sınıf kaliteye sahip streç, patpat naylon ve diğer ekipmanlar ile ev eşyası içerisinde beyaz eşya, otruma grubu, masa, demonte haline getirilmiş mobilyalar, televizyon ve diğer hasar görecek eşyaların paketlenmesini itinalı şekilde yapmaktan sorumludur.

Taşıma personeli (hamal): Taşımaya uygun, paketlenmiş eşyaları nakliye aracına ve araçtan yeni adrese taşımaktan sorumludur. Eşyaları hassas ve nakliye tekniklerini kullanarak taşıyan personellerimiz problemsiz şekilde taşınmasını yapmaktadır.

Elektrik ve tesisat personeli: Ev eşyası taşırken sökülecek olan avize, ve beyaz eşya bağlantılarından sorumlu olan personeldir.

istanbul sakarya nakliye ambarı

İstanbul Sakarya nakliyat firmamız eğitim görmüş personellerini kadrosunda barındırarak hizmetlerini kusursuz ve memnuniyet kazanarak bitirmektedir. Geniş araç filosunda bulunan tüm taşıma araçları yeni model olup muayene ve tüm bakımları yetkili servislerce yapılmaktadır. Şehirler arası riskli bir nakliyedir. Bunun için sigortalı nakliye sözleşmesini müşterileriyle imzalamakta olan firmamız, eşyalarınızı güvence altına almaktadır. İstanbul Sakarya nakliye hizmeti için sigorta firması ile iş ortaklığı yapan Kaya nakliyat firmamız ev eşyalarınız için en yüksek değeri belirlemektedir. Sigorta ve taşımacılık sözleşmelerini eksiksiz yapan firmamız %100 garantili çalışmaktadır.

İstanbul Sakarya Ambarı Hizmeti Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Ambar taşımacılığı taşımacılık hizmetine göre ekonomik fiyatlı olup, ülke ekonomisi kalkındırmada katkı payı bulunurİstanbul Sakarya ambarı hizmeti ile Sakarya’ya günlük olarak kamyon ve kamyonet nakliyat araçları ile ambar desteği sağlayan firmamız parça eşyalarınızı İstanbul’daki adresinden alarak, Sakarya’daki adrese teslim etmektedir. Genel ambar aracı doluluk oranı tamamlanana kadar firmamız İstanbul’un ilçe ve semtlerinden ürün toplaması yapmaktadır. Fabrikalar, işletmeler, mağazalar ve daha pek çok işletmelerden topladığı ürünleri ambar aracı içerisinde istifini yaparak, hassas ürünlere zarar gelmesini önlemektedir. İstanbul Sakarya ambar fiyatları belirlemesinde en uygun fiyat teklifi veren İstanbul ambarı şirketi olduğumuzun altını çizmek istiyoruz.

Parsiyel taşımacılık hizmetlerinde İstanbul Sakarya kapıdan kapıya ambar hizmetini sunan ilk firma olarak hizmet sunmanın gurur ve kıvancı içerisindeyiz. Paletli malzemeler, jeneratör, makine, parça yük, ağır yük, koliler, sandıklı malzemeler ve diğer birçok ürün taşımacılığı gerçekleştirmekte olan İstanbul Sakarya nakliyat ambarı firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

istanbul sakarya evden eve nakliyat

Her geçen gün nakliye sisteminin üst düzeylere çıkarılmasını , teknoloji ile birlikte bağdaştırılmasıyla birlikte taşıma sistemini mekan sahiplerine göre daha cazip bir hale gelmesini sağlıyor. Güvenli nakliyenin adresi olan İstanbul Sakarya Evden Eve Nakliyat her yönden güvenlik önlemlerini sağladığını ve bu güvenlik önlemlerini nakliye süreci içerisinde olduğunu size belirtir.

İSTANBUL SAKARYA ARASI VERDİĞİMİZ NAKLİYE HİZMETLERİ

İstanbul Sakarya Şehirler Arası Nakliye Ambarı, İstanbul Sakarya Şehirler Arası Parsiyel Yük Taşımacılığı, İstanbul Sakarya Evden Eve Nakliyat,  İstanbul Sakarya Parça eşya taşıma, İstanbul Sakarya depolama ve ambar hizmeti,  İstanbul Sakarya Kurumsal Firma Taşımacılığı, İstanbul Sakarya Şirket Nakliyesi, İstanbul Sakarya ‘ ya Her ebatta Nakliye Aracı, İstanbul Sakarya Uygun Fiyata Nakliyat Hizmeti, İstanbul Sakarya Ambarı, İstanbul Sakarya Dershane Taşımacılığı, Ağır Yük Taşıma vb. Hizmetlerimiz Bulunmaktadır. İrtibat İçin İlgili Numarayı Çevirmeniz Yeterlidir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir