Kadıköy Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy evden eve taşıma İstanbul Kadıköy nakliyat şirketi sigorta garantili şehir içi taşımacılık ev nakliye ofis Taşıma taşımacılık hizmeti sunar. Kadıköy Evden Eve Nakliye olаrаk taşımalık piyasasına girdiğimiz ilk günden bu yana, müşteri mеmnuniyеti anlaуışını ilke edindik ve daha уolа çıktığımız ilk gün sektörün öncü firması olmа hedefini benimsedik. Kadıköy evden eve nakliyat şirketimiz ev, ofis ve işyeri taşımacılığı işinde uzman personel kadrosuyla öneri uzman taşıma hizmeti sunmaktadır. Kadıköy Taşımacılık alanında faaliyet gösteren Kaya Nakliyat müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar.

kadıköy evden eve nakliyat

Fіrmamız  İstanbul  Kadıköy  ilçesinde  ve Kadıköy’den  şehirlerarası  evden  еvе  taşımacılık,  оfis&bürо  nakliyatı,  vіlla  tаşımаcılığı,  askılı nakliyat vе  fuar  taşımacılığı,  piyаno ve çelik  kаsа  taşımacılığı gibi akla gelen bütün  hіzmetlerі vermektedir.

Kaya Nakliyatı  Seçme  Nedeniniz:

  • Kaliteli İş Anlayışımız
  • Müşteri Memnuniyetli Çalışmamız
  • Değişime ve Yeniliğe Açık Firma Olmamız

Kadıköy Hakkında 

Kadıköy’ün kuruluşu, Bizans’tan ve İstanbul’un kuruluşundan 17 sene kadar öncedir. Kuruluş vakitti olarak M.Ö. 675 senesi kabul edilir. Fikirtepeden sonraki ilk yerleşme bugünkü Moda Burnu ile Yoğurtçu arasında kalan yerde kurulmuş olan Halkedon (Bakır ülkesi) olmuştur. Bu şehirden günümüze rastgele bir kalıntı erişmemiştir. Fetih senelerinde küçük bir yerleşim birimi olan Kadıköy, fetih edilmesi takip eden senelerde da çok büyük bir gelişme göstermemiştir. Kadı Hızır Bey’in, bugünkü Osman ağa Camii’nin bulunmuş olduğu yere yapmış olduğu cami, Osmanlı’nın buradaki ilk ehemmiyetli yapısı olmuştur. Kadıköy’ün asıl gelişmesi, 19. Asrın 2. Yarısında, Selimiye Kışlası, Haydarpaşa Askeri Hastanesi benzer biçimde ehemmiyetli binaların inşasından sonrasında başlamıştır. Kadıköy’ün bu özelliği günümüze kadar devam etmiştir. Kadıköy, 1869 yılında o zamanlar daha büyük ve ehemmiyetli bir merkez olan Üsküdar Sancağına bağlanmıştır.

kadıköy evden eve ve şehirler arası nakliyat

Uzun süre Üsküdar’a bağlı kalan Kadıköy, 1930’da kaza olmuştur. Kadıköy, şehirleşmesini büyük ölçüde bitirmiş bulunmasına karşın nüfusu artmakta olan bir ilçemizdir.1940 senesinde nüfusu 58 bin olan Kadıköy, 1970’te 241 bin, 1985’te de 648 bin nüfuslu çok büyük bir şehir haline gelmiştir. Kadıköy’ün 1997 yılındaki nüfusu 699.379’dur. Kadıköy’de yaygın olan ekonomik etkinlik ticarettir. Kayışdağı’ndan çıkıp, Kalamış Koyu’na dökülen Kurbağalı Dere’nin çevreninde milattan 1500-3000 yıl önce insanoğlunun yaşamış olduğuna konusunda izler, yapıtlar bulunmuş, fakat bugüne değin ciddi bir kazı ve inceleme yapılmamıştır.

Sadece Fikirtepesi civarında ufak bir arkeolojik araştırma yapılmış, bir de yol ve apartman inşaatları sırasında ele geçen yapıtlar toplanıp, değerlendirilmeye çalışılmışsa da neticeler tatmin edici olmamıştır. Ele geçen bulgular genel itibari ile iki metre kadar derinden çıkmıştır. Bunlar taştan, camdan, topraktan yapılmış yapıtlardır. 1942-1952 yılları içinde Söğütlü çeşme Caddesi ve Gazhane ‘de yapılan kazılarda bronz çağına ilişik yapıtlar de bulunmuştur. Fikirtepe civarında bulunan yapıtlar çekiç olarak kullanılacak olan taşlar, inci taneleri, firuze taşı, tunçtan yapılmış ok ucu, balık iğnesi ve diğer çeşit iğnelerdir. Moda Burnu’nda ise, topraktan yapılmış kandiller, üstünde boyalı nakışları olan vazolar, öküz heykeli, sakallı erkek başı ve Kalkedon kitabesini intiva eden tunç bir levha bulunmuştur.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Zamanında ve sıfır riskle gerekli tüm önlemleri alarak çalışırız. Kadıköy evden eve taşımacılık hizmetimiz 2010 yılından bu yana devam etmektedir. Genişleyen araç filomuz ile standart bir evden tutun da bir fabrikaya kadar nerdeyse tüm alanlarda nakliye hizmetini gerçekleştirebilecek kapasitedeyiz.. Personel kadromuz başta İstanbul ve Kadıköy evden eve taşımacılık çalışma alanında uzman ve yetkin kişilerden oluşmaktadır. Sadece Kadıköy ilçemizde değil İstanbul’umuzun diğer tüm ilçelerine de hizmet götürmekteyiz.

İstanbul’un en önemli semtlerinden biri olan Kadıköy’de farklı sebeplerden dolayı müşteriler evden eve nakliyat İstanbul için arayış içerisinde olur. Kadıköy evden eve nakliyat bu alanda en çok tercih edilen hizmettir. Kadıköy ilçesinde taşımacılık hizmeti veren firmamız sizler adına hareket etmektedir. Yalnızca ilçe içerisinde değil şehirlerarası taşımacılık da sağlanır. Gerekli planlamalar ve paketleme işlemleri en sağlam şekilde çalışanlarımızca oluşturulur. Doğru planlama eve taşımacılık hizmeti nakliye esnasında da zararın en aza indirilmesini sağlıyor.

kadıköy evden eve ve şehirler arası nakliyat

İstanbul Kadıköy evden eve taşımacılık ve diğer bütün illere şehir dışı taşımacılık hizmetimiz mevcuttur. Diğer illerde bulunan anlaşmalı lokal ekiplerimiz 7/24 her gün koordineli olarak çalışıyoruz. Müşterilerimizin taşıma işlemleri zamandan da tasarruf sağlanarak en kısa sürede yapılmaktadır. Tabi bunun yanı sıra Büro ve İşyeri Taşımacılığı, Ofis Taşımacılığı, Banka Taşımacılığı, Dershane Taşımacılığı, Evden Eve Nakliyat, Piyano Taşımacılığı, Müze Taşımacılığı, Tarihi eser Taşımacılığı ve diğer alanlarda da hizmetlerimiz devam mevcuttur. Sizleri de zaman kaybetmeden Kadıköy evden eve taşımacılık büromuza bekliyoruz.

Kadıköy Civarı Ucuz Taşımacılık

Kadıköy Civarı Ucuz Taşımacılık, ucuz evden eve nakliyat, ucuz taşıma fiyatları ile İstanbul’da ücretsiz ekspertiz hizmeti ile taşıma hizmeti sunuyoruz. Mega kent İstanbul ilçesi Kadıköy’de ev taşımak çok zor aynı zamanda da fazla stresli bir iş. Kadıköy Civarı Ucuz Taşımacılık isteyen müşterilerimiz oluyor.

Kadıköy En Yakın Nakliyat Firması

Yaptığımız görüşmelerde azami hizmet kalite ve asgari maliyetle taşıma ve nakliyat işlerini yapmaktayız. Ucuz derken yani ucuz iş değil tabii ki de. Ekibimiz Profesyonel deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Ucuz yani uygun fiyata mal olmasının sebebi, ekibimizin günü birlik çalışmayıp maaşlı elemanlarımız olduklarındandır. Kadıköy Evden Eve Nakliyat Araçlarımız kendimize ait olduğundan kendi şoförümüz olduğundan ekstra maliyetlerimiz yoktur. Tam olarak bu yüzden diğer nakliyat firmalarına göre Kaya Nakliyat daha caziptir.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hesaplama

Kadıköy Nakliyat şirketimiz Kadıköy Nakliyat Fiyatları aşağıda yer aldığı gibidir. 

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Kadıköy evden eve nakliye firmamız Kadıköy nakliye fiyatları yukarıda belirtildiği üzeredir. Kadıköy asansörlü nakliye aracı kurulumu ek ücret gerektirmektedir. Eşya kolilemeAvize MontajıDuvar MontajıStor Perde montajlama ve bunun gibi ek hizmetler talep dahilinde yerine getirilir.


Kadıköy evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

Kadıköy taşımacılık maliyetleri taşınacak ev oda sayısı, evin kat sayısı, taşınacak iki adres arası mesafe ve eşyaların boyutuna bağlı şekilde farklılık gösterebilir. Kadıköy taşımacılık ücretleri için daha net bilgi sunmak adına lütfen bizden fiyat teklifi alınız.

Kadıköy nakliyat hizmeti sigortalı mıdır?

Evet, bütün nakliyat hizmetlerimizde olduğu gibi Kadıköy’de taşımacılık hizmetlerinden de sigorta garantili nakliye protokolü imzalıyoruz. Sigortalı taşıma poliçesi kapsamında tüm eşyalarınız güvenceli güvence altına alınmış olur.

Kadıköy Nakliyat firması korona virüs tedbirleri alıyor mu?

Evet, Kadıköy evden eve nakliye şirketi olarak pandemi döneminde Korona virüs tedbirleri uygulayan nakliye firmasıyız. Maske, Tulum ve eldiven ilk sırada olmak üzere Mesafe, Hijyen ve Temizlik kurallarına harfiyen uymaktayız.

Kadıköy evden eve nakliyat temiz nakliye hizmeti sunar

Kadıköy temiz taşımacılık araçlarımız her taşınma öncesi ve sonrası itina ile yıkanarak temizlenir. Bütün nakliye ekip ve ekipmanlarımız da temizdir. Temiz evden eve nakliye hizmeti için Kaya Nakliyat şirketimizi seçin.

Kadıköy nakliye mobilya montajı yapılıyor mu?

Kadıköy taşıma mobilya ustası çalıştıran taşıma şirketi olarak taşınacak eşyaların söküm ve kurulumu, montaj ve de montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz .Her şey dahil taşımacılık hizmeti veren şirketimiz ile güvenle taşının.

En yakın Kadıköy nakliye firması

En yakın Kadıköy evden eve nakliye şirketi olarak Kaya Nakliyat şirketimizi tercih edin, güvenle taşının. Güvenli ve konforlu nakliyat hizmetleri sunan Kurumsal taşıma şirketimiz ile konforlu lojistik hizmeti ile tanışın.