Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya olarak daha çok mobilya, beyaz eşya veya koli taşıyoruz. Koli ile taşınacak eşyaları genellikle nakliyeciye bırakmak yerine kendimiz hazırlarız. Nakliyeci gelip kolileri yeni adresine taşır.

parça eşya taşımacılığı

Ancak, taşınacak eşya mobilya olunca veya ağır ve hacimli bir mobilya ise profesyonel destek almak her zaman en doğru tercih olacaktır. Bunlar için paketleme malzemesi satın almayın. Bırakın nakliyat firması yapsın.

Eğer taşınacak eşya sizin için önemli ise nakliyat firmasından paketlemeye biraz daha özen göstermesini isteyebilirsiniz. Böylece iki kere paketleme yapılarak mobilyanız yeni adresine sağlam ulaşabilir.

Son yıllarda internetin yaygınlaşması ile ihtiyacımız olan bir mobilyanın sıfırını almaktansa internetten neredeyse yenisini çok daha uygun fiyata bulabiliyoruz. İstediğiniz mobilyayı bulduktan sonra nakliyat fiyatını öğrenmek sadece iki dakikanızı alır.

parça eşya taşımacılığı

Gerek eleman olsun ve gerekse çalışma sistemi olsun, firmamız en iyi yöntemleri tercih etmektedir. Tecrübeli eleman ve son model araçlarla, parça eşya nakliyesi çok daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Söz verilen zamanda eşyalar alınmaktadır ve yine söz verilen saatte eşyaların götürülmesini istediğiniz adrese teslimat gerçekleştirilmektedir. Nakliyat hizmetinde, öğretmenler, öğrenciler ve diğer kesimler için, oldukça cazip olan parça nakliyat sistemi, diğer taşıma hizmetlerimiz gibi kaliteli ve güvenlidir.

Parça eşya taşıma, Evden eve taşımacılığın dışında bir yada birden fazla eşyaların şehir içi ya da şehir dışı olmak üzere yapılan nakliye işlemidir. Parça eşya taşıma ile internetten satın aldığınız ikinci el mobilyaları ve eşyaları hızlı ve kolay bir şekilde taşıtabilirsiniz.

Diğer bir tanımla parça eşya taşıma hizmeti  aynı kamyonet  içerisinde birden fazla parça eşya sahibinin eşyalarının bulunduğu kamyonet aracının varacağı konuma kadar aynı güzergâh üzerinde bulunan müşterilerine parça eşya taşımacılığını gerçekleştirdiği bir nakliyat hizmetidir. Parça eşya hizmeti nakliyat sektöründe fazlasıyla tercih edilen bir hizmet çeşididir. Özellikle günümüzde normal evden eve nakliyat fiyatlarını düşününce parça eşya taşıma hizmeti daha uygun, müşterilerin cebini fazla yakmadan tercih edilen bir hizmet çeşidi olabilir.

parça eşya taşımacılığı

Bazen çok eşyanız olmayabilir bunun için evden eve nakliyat tercihi yapmaktansa parça eşya taşıma hizmeti almak çok daha makul geliyor. En çok bu hizmeti kirada oturan özellikle genç kesimin rağbet gösterdiğini söyleyebiliriz. Parça eşya taşımacılığını çoğunlukla öğrenci kesimi ve çeyizlik eşyası olan müşteriler kullanır. Parça eşya taşıma işlemi genelde en ekonomik nakliyat işlemidir. Parça eşya taşımacılığında eşya sayısına göre ücret hesaplanır. Ancak bu noktada dikkat etmek lazım piyasada amatör firmaların çokluğundan söz edebilir ve özellikle eşyaların karışmasına neden olurken diğer profesyonel firmalara oranla zarar verme çok daha yüksektir. Diğer tarafta işinde uzman olan profesyonel nakliyat firmaları ile çalışmanız sizlere daha güvenli bir hizmet almanızı sağlar.